Efe Tatlıcı-GÖZDEN IRAK OLUNCA…/18 Aralık 2015

Standard

Efe Tatlıcı-GÖZDEN IRAK OLUNCA…/18 Aralık 2015

EFE TATLICI/GÖZDEN IRAK OLUNCA
Bir özdeyişimizdir hani: “Gözden uzak olanlar, gönülden de uzak olur…”
Yok canım; yok öyle uzaklık falan… Her ne kadar bu özdeyişe; “Sevgi ve dostlukların devam edebilmesi, insanların birbirleriyle sürekli karşılaşmalarına ve ilişki içinde olmalarına bağlıdır. İnsan çevresindeki arkadaşlarını sık sık arar; ama uzaktaki arkadaşını o kadar sık arayamadığından yavaş yavaş unutur…” gibi bir anlam yüklense de günün birinde bir hoş sürpriz haber, o dostların unutulmadığı gerçeğiyle karşı karşıya getiriverir insanları.
Bugün (17 ARALIK 2015 Perşembe) bu gerçeği yaşadım ben de…
Efe Tatlıcı… Atça’da büyüdü, Atça’da okudu. 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oluyor. Efe Tatlıcı aynı zamanda “ATÇA KAZAN BİZ KEPÇE” üyesi; Sevgili Gülgün-Atilla Tatlıcı çiftinin ikizlerinden küçük olanı, Efe. Hani bir zamanların tutulup kapılmaz ikizleri vardı Atça Belediyespor’un. Hatırlarsınız, Ege-Efe ikilisinin küçük olanı işte.
İşte o Efe, 15 ARALIK 2015 tarihinde gerek yazılı gerekse görsel basınımızın ilgi göstermediği “27 nci Genç İletişimciler Yarışması” nda; Batuhan Ins ile birlikte, “Basın Reklamı” dalında Üçüncülüğe layık görüldüler.
Efe’yle öyle canciğer-kuzu sarması bir sohbet ortamımız olmadı hiç. Birbirimize hep saygıyla, sevgiyle yaklaştık. Gördükçe birbirimizi selamlaştık, hal-hatır sorduk düzeylice, esenledik birbirimizi… Fırsat buldukça da ben, onları izledim tribünlerden.
Bu habere de çok sevindiğimi belirtmeliyim. Umarım, iletişim sektöründe hem Ege’nin hem Efe’nin böyle güzel haberlerini hep alırız.
Seninle gururlandık Sevgili Efe; umarım bundan sonra da hep böyle güzel haberler alırız s(iz/en)den.
Bu vesile ile hane halkını da tebrik ediyor, selamlar, saygılar gönderiyorum…
Yolunuz ve şansınız hep açık olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir